You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
נכסים מסחריים להשכרה בלב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו
16 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪210,000
2,800 מ"ר
₪75 למ״ר
בניין, לב תל אביב החלק המערבי
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪165,000
קומה 12
800 מ"ר
₪206 למ״ר
משרד, לב תל אביב החלק המערבי
תיווך
גמר
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
₪3,900
מרתף
20 מ"ר
₪195 למ״ר
סטודיו, חובבי ציון 1, לב תל אביב החלק המערבי
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪20,000
200 מ"ר
₪100 למ״ר
חנות, פינסקר 40, לב תל אביב החלק המערבי
תיווך
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
₪4,000
קומת קרקע
30 מ"ר
₪133 למ״ר
חנות, המלך ג'ורג' , לב תל אביב החלק המערבי
תיווך
₪2,200
קומה 1
16 מ"ר
₪138 למ״ר
סטודיו, הס 1, לב תל אביב החלק המערבי
תיווך
₪2,200
קומה 1
20 מ"ר
₪110 למ״ר
סטודיו, הס 1, לב תל אביב החלק המערבי
תיווך
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪8,000
קומה 2
32 מ"ר
₪250 למ״ר
קליניקה, דיזנגוף 50, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
₪3,200
קומה 6
45 מ"ר
₪71 למ״ר
משרד, דרויאנוב , הצפון הישן החלק הדרום מערבי
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪80,000
מרתף
1,020 מ"ר
₪78 למ״ר
משרד, חשמונאים , לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪19,000
94 מ"ר
₪202 למ״ר
חנות, בוגרשוב , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
₪180,000
1,100 מ"ר
₪164 למ״ר
בית מלון, כרם התימנים
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪4,400
קומת קרקע
60 מ"ר
₪73 למ״ר
חנות, בן יהודה 54, הצפון הישן החלק הדרום מערבי
תיווך
₪185,000
קומת קרקע
623 מ"ר
₪297 למ״ר
חנות, הלל הזקן 14, כרם התימנים
מפת האתר
מדלן 2026