You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
נכסים מסחריים להשכרה ברמת החייל, תל אביב יפו
(עמוד 2)
101 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪9,000
קומה 2
112 מ"ר
₪80 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,500
קומה 1
122 מ"ר
₪61 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪7,500
קומה 1
122 מ"ר
₪61 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪9,000
קומה 2
112 מ"ר
₪80 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
₪5,800
קומה 5
100 מ"ר
₪58 למ״ר
משרד, הברזל 3, אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
₪6,800
קומה 5
105 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,800
קומה 5
70 מ"ר
₪111 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪31,000
קומת קרקע
235 מ"ר
₪132 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪23,000
415 מ"ר
₪55 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪11,000
קומה 4
160 מ"ר
₪69 למ״ר
משרד, הארד , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪10,800
קומה 5
155 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, הארד , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
₪7,800
קומה 1
134 מ"ר
₪58 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪18,850
קומה 6
247 מ"ר
₪76 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪24,375
קומה 1
375 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪15,275
קומה 3
235 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪40,000
קומה 4
500 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪18,750
קומה 4
250 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪40,000
קומה 6
540 מ"ר
₪74 למ״ר
משרד, הנחושת , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪31,000
קומת קרקע
235 מ"ר
₪132 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪31,000
קומת קרקע
235 מ"ר
₪132 למ״ר
חנות, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪15,000
קומה 4
190 מ"ר
₪79 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,250
קומה 5
40 מ"ר
₪131 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪385,000
קומת קרקע
5,500 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪70,000
קומה 2
1,000 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪13,000
קומה 3
200 מ"ר
₪65 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪22,750
קומה 6
350 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪8,280
קומה 1
145 מ"ר
₪57 למ״ר
משרד, הנחושת , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪18,000
קומה 2
400 מ"ר
₪45 למ״ר
משרד, הנחושת , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪8,000
קומה 4
160 מ"ר
₪50 למ״ר
משרד, ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪6,250
קומה 1
125 מ"ר
₪50 למ״ר
משרד, ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪85,000
קומה 9
1,100 מ"ר
₪77 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪98,500
קומה 4
1,100 מ"ר
₪90 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪48,000
קומה 4
600 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪195,000
קומה 5
2,300 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪135,500
קומת קרקע
1,355 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,160,000
קומה 2
18,000 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪16,800
קומה 2
195 מ"ר
₪86 למ״ר
משרד, ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪16,800
קומה 2
195 מ"ר
₪86 למ״ר
קליניקה, ולנברג ראול , קרית עתידים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪15,300
קומה 5
161 מ"ר
₪95 למ״ר
משרד, ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,000
קומה 6
25 מ"ר
₪160 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר מרוהט
₪2,500
קומה 3
15 מ"ר
₪167 למ״ר
משרד, הברזל 11, אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪7,800
קומת קרקע
40 מ"ר
₪195 למ״ר
חנות, נוה שרת
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪23,000
קומה 3
235 מ"ר
₪98 למ״ר
משרד, ראול ולנברג 22, אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪929
8 מ"ר
₪116 למ״ר
משרד, הברזל 6, אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
₪8,198
30 מ"ר
₪273 למ״ר
משרד, הברזל 6, אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
₪1,259
10 מ"ר
₪126 למ״ר
משרד, הברזל 6, אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
₪3,739
10 מ"ר
₪374 למ״ר
משרד, הברזל 6, אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
₪4,459
15 מ"ר
₪297 למ״ר
משרד, הברזל 6, אזור תעשיה עבר הירקון
מפת האתר
מדלן 2026