You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
נכסים מסחריים למכירה בואדי ניסנאס, חיפה
37 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪900,000
קומת קרקע
72 מ"ר
₪12,500 למ״ר
חנות, ואדי ניסנאס
תיווך
₪900,000
קומת קרקע
72 מ"ר
₪12,500 למ״ר
חנות, ואדי ניסנאס
תיווך
תדהר לגון
אגמים, נתניה
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
₪690,000
קומת קרקע
48 מ"ר
₪14,375 למ״ר
חנות, צהיון 13, ואדי ניסנאס
תיווך
גמר מלא
₪11,000,000
קומה 6
2,200 מ"ר
₪5,000 למ״ר
משרד, ואדי ניסנאס
תיווך
גמר מלא
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
נכסים למכירה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪1,270,000
קומה 1
150 מ"ר
₪8,467 למ״ר
משרד, הנביאים , הדר הכרמל
תיווך
₪320,000
קומת קרקע
25 מ"ר
₪12,800 למ״ר
חנות, הנביאים , הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
₪985,000
קומת קרקע
100 מ"ר
₪9,850 למ״ר
חנות, נביאים 20, הדר הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪555,555
קומת קרקע
80 מ"ר
₪6,944 למ״ר
חנות, הנביאים 6, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
₪1,230,000
קומת קרקע
60 מ"ר
₪20,500 למ״ר
חנות, עיר תחתית
תיווך
₪600,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪7,500 למ״ר
אחר, יואל 3, הדר הכרמל
תיווך
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
₪490,000
קומה 3
39 מ"ר
₪12,564 למ״ר
משרד, נביאים , הדר הכרמל
תיווך
₪2,000,000
קומה 6
180 מ"ר
₪11,111 למ״ר
משרד, עיר תחתית
תיווך
₪220,000
20 מ"ר
₪11,000 למ״ר
משרד, הרצל 2, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪230,000
26 מ"ר
₪8,846 למ״ר
משרד, נביאים 20, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
₪700,000
קומת קרקע
42 מ"ר
₪16,667 למ״ר
חנות, הרצליה 32, הדר הכרמל
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪1,480,000
קומת קרקע
130 מ"ר
₪11,385 למ״ר
חנות, הרצליה 32, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪360,000
קומה 3
17 מ"ר
₪21,176 למ״ר
משרד, עיר תחתית
תיווך
₪450,000
קומת קרקע
35 מ"ר
₪12,857 למ״ר
חנות, החלוץ , הדר הכרמל
תיווך
מעטפת
₪450,000
קומת קרקע
35 מ"ר
₪12,857 למ״ר
חנות, הנביאים , הדר הכרמל
תיווך
₪690,000
קומת קרקע
46 מ"ר
₪15,000 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪549,000
קומה 3
55 מ"ר
₪9,982 למ״ר
משרד, פרץ י. ל. , הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
₪220,000
קומה 3
20 מ"ר
₪11,000 למ״ר
משרד, נביאים , הדר הכרמל
תיווך
גמר מרוהט
₪620,000
קומת קרקע
90 מ"ר
₪6,889 למ״ר
משרד, צידון 4, הדר הכרמל
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪8,000,000
2,000 מ"ר
₪4,000 למ״ר
נכס מניב, הדר הכרמל
תיווך
₪1,750,000
קומת קרקע
130 מ"ר
₪13,462 למ״ר
חנות, עיר תחתית
תיווך
₪3,650,000
קומה 4
360 מ"ר
₪10,139 למ״ר
משרד, שדרות המגינים , עיר תחתית
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪385,000
קומת קרקע
22 מ"ר
₪17,500 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪2,350,000
230 מ"ר
₪10,217 למ״ר
בניין, עיר תחתית
תיווך
₪2,650,000
קומה 4
370 מ"ר
₪7,162 למ״ר
משרד, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
₪4,250,000
קומה 7
570 מ"ר
₪7,456 למ״ר
מפת האתר
מדלן 2026