You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים למכירה בתל אביב יפו
166 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪6,450,000
קומה 27
150 מ"ר
₪43,000 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 144, מע"ר צפוני
גמר מלא
רמת איכות A
₪3,275,000
קומה 2
225 מ"ר
₪14,556 למ״ר
משרד, ראול ולנברג 6, אזור תעשיה עבר הירקון
גמר מלא
רמת איכות A
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
₪4,490,000
קומה 20
159 מ"ר
₪28,239 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין , מע"ר צפוני
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪5,200,000
קומה 4
200 מ"ר
₪26,000 למ״ר
משרד, דה וינצ'י לאונרדו , שרונה
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
₪111,111
קומה 4
1 מ"ר
₪111,111 למ״ר
משרד, אלנבי 115, דרום רוטשילד
₪3,500,000
קומה 6
160 מ"ר
₪21,875 למ״ר
משרד, החשמונאים , שרונה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
₪7,500,000
קומה 2
500 מ"ר
₪15,000 למ״ר
משרד, המסגר 28, יד חרוצים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪9,200,000
קומה 2
650 מ"ר
₪14,154 למ״ר
משרד, לינקולן , לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪6,750,000
קומה 3
450 מ"ר
₪15,000 למ״ר
משרד, המסגר 28, יד חרוצים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪2,160,000
קומה 6
120 מ"ר
₪18,000 למ״ר
משרד, אחד העם 9, דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות B
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
תדהר לגון
אגמים, נתניה
₪10,000,000
קומה 9
360 מ"ר
₪27,778 למ״ר
משרד, המסגר , מונטיפיורי
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪5,450,000
קומה 2
220 מ"ר
₪24,773 למ״ר
משרד, נחלת יצחק
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪5,800,000
קומה 6
415 מ"ר
₪13,976 למ״ר
משרד, ברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,890,000
קומה 2
190 מ"ר
₪31,000 למ״ר
משרד, דרך בגין 150, מע"ר צפוני
תיווך
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪7,500,000
400 מ"ר
₪18,750 למ״ר
משרד, חומה ומגדל , יד חרוצים
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות B
₪990,000
קומה 2
48 מ"ר
₪20,625 למ״ר
משרד, רבניצקי , מונטיפיורי
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪2,950,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪36,875 למ״ר
משרד, שלומציון המלכה , הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,420,000
קומה 1
285 מ"ר
₪12,000 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪950,000
קומה 4
46 מ"ר
₪20,652 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,180,000
קומה 7
53 מ"ר
₪22,264 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,280,000
קומה 7
110 מ"ר
₪20,727 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪920,000
קומה 7
46 מ"ר
₪20,000 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,558,000
קומה 7
215 מ"ר
₪21,200 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,558,000
קומה 7
267 מ"ר
₪20,816 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,880,000
קומה 1
122 מ"ר
₪15,410 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,280,000
קומה 7
110 מ"ר
₪20,727 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,180,000
קומה 6
56 מ"ר
₪21,071 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪590,000
קומה 3
20 מ"ר
₪29,500 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪940,000
קומה 5
40 מ"ר
₪23,500 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪940,000
קומה 5
40 מ"ר
₪23,500 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪11,500,000
קומה 5
880 מ"ר
₪13,068 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,850,000
קומה 5
450 מ"ר
₪13,000 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,880,000
קומה 2
400 מ"ר
₪12,200 למ״ר
משרד, הנחושת , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪2,440,000
קומה 1
197 מ"ר
₪12,386 למ״ר
משרד, הנחושת , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪8,500,000
קומה 2
350 מ"ר
₪24,286 למ״ר
משרד, ולנברג ראול , רמת החייל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪10,950,000
קומה 7
560 מ"ר
₪19,554 למ״ר
משרד, ולנברג ראול , קרית עתידים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,150,000
קומה 7
150 מ"ר
₪21,000 למ״ר
משרד, ראול ולנברג , שיכון דן
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,000,000
קומה 1
180 מ"ר
₪22,222 למ״ר
משרד, ראול ולנברג , רמת החייל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,300,000
קומה 8
100 מ"ר
₪23,000 למ״ר
משרד, דרויאנוב 5, הצפון הישן החלק הדרום מערבי
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪15,176,000
קומה 15
542 מ"ר
₪28,000 למ״ר
משרד, מנחם בגין 156, מע"ר צפוני
תיווך
₪1,850,000
קומה 2
60 מ"ר
₪30,833 למ״ר
משרד, יוסף קארו , מונטיפיורי
תיווך
גמר
₪1,400,000
קומה 3
100 מ"ר
₪14,000 למ״ר
משרד, דרך בגין , הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪260,000
קומה 6
14 מ"ר
₪18,571 למ״ר
משרד, יגאל אלון 94, ביצרון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
מפת האתר
מדלן 2026