You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
חנויות להשכרה בהדר עליון, חיפה
21 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪4,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪50 למ״ר
חנות, הרצל 38, הדר הכרמל
₪1,600
קומת קרקע
12 מ"ר
₪133 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות A
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪2,200
קומת קרקע
31 מ"ר
₪71 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪15,000
קומת קרקע
60 מ"ר
₪250 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
₪3,000
קומה 1
42 מ"ר
₪71 למ״ר
חנות, הרצליה , הדר הכרמל
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪2,000
קומת קרקע
15 מ"ר
₪133 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪2,400
קומת קרקע
60 מ"ר
₪40 למ״ר
חנות, החלוץ 52, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪9,000
קומת קרקע
120 מ"ר
₪75 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪9,000
קומת קרקע
120 מ"ר
₪75 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪9,000
קומת קרקע
120 מ"ר
₪75 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪8,500
קומת קרקע
110 מ"ר
₪77 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪8,500
קומת קרקע
110 מ"ר
₪77 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪8,500
קומת קרקע
110 מ"ר
₪77 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪25,300
קומת קרקע
230 מ"ר
₪110 למ״ר
חנות, מרכז הכרמל
תיווך
₪2,600
קומת קרקע
37 מ"ר
₪70 למ״ר
חנות, הרצל , הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪17,000
קומה 1
125 מ"ר
₪136 למ״ר
חנות, סירקין 32, הדר הכרמל
תיווך
₪19,000
קומת קרקע
250 מ"ר
₪76 למ״ר
חנות, הרצל , הדר הכרמל
תיווך
₪4,900
קומת קרקע
73 מ"ר
₪67 למ״ר
חנות, הרצל , הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,400
קומת קרקע
30 מ"ר
₪80 למ״ר
מפת האתר
מדלן 2026