You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
חנויות למכירה בהדר עליון, חיפה
20 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪690,000
קומת קרקע
45 מ"ר
₪15,333 למ״ר
חנות, ארלוזורוב , הדר עליון
תיווך
גמר מלא
נכסים למכירה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪520,000
קומת קרקע
50 מ"ר
₪10,400 למ״ר
חנות, החלוץ , הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
₪745,000
קומת קרקע
36 מ"ר
₪20,694 למ״ר
חנות, שפירא 1, הדר הכרמל
תיווך
₪450,000
קומת קרקע
25 מ"ר
₪18,000 למ״ר
חנות, נביאים , הדר הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
₪985,000
קומת קרקע
100 מ"ר
₪9,850 למ״ר
חנות, נביאים 20, הדר הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪500,000
קומת קרקע
40 מ"ר
₪12,500 למ״ר
חנות, יוסף 18, הדר הכרמל
תיווך
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
₪470,000
קומת קרקע
27 מ"ר
₪17,407 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪470,000
קומת קרקע
27 מ"ר
₪17,407 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪450,000
קומת קרקע
35 מ"ר
₪12,857 למ״ר
חנות, החלוץ , הדר הכרמל
תיווך
מעטפת
₪850,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪10,625 למ״ר
חנות, אחד העם , הדר הכרמל
תיווך
גמר
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
תדהר לגון
אגמים, נתניה
₪4,700,000
קומת קרקע
230 מ"ר
₪20,435 למ״ר
חנות, מרכז הכרמל
תיווך
₪970,000
קומת קרקע
70 מ"ר
₪13,857 למ״ר
חנות, נורדאו , הדר הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪385,000
קומת קרקע
22 מ"ר
₪17,500 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
מפת האתר
מדלן 2026