You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
סוג נכס
מי המוכר · 2
מחיר
גודל · 1
רמת איכות
מסננים נוספים
נכסים מסחריים להשכרה בכל הארץ
483 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪10,000
קומה 1
100 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, בית הדפוס 9, אזור תעשיה גבעת שאול, ירושלים
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪6,500
קומה 3
76 מ"ר
₪86 למ״ר
משרד, הנפת הדגל 7, פארק המדע, נס ציונה
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,000
קומת קרקע
82 מ"ר
₪49 למ״ר
חנות, הקישון 25, פלורנטין, תל אביב יפו
תיווך
₪5,600
קומת קרקע
70 מ"ר
₪80 למ״ר
חנות, שדרות המקצועות 1, מרכז עינב, מודיעין מכבים רעות
תיווך
גמר
רמת איכות C
₪6,000
קומה 5
80 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, בית הדפוס 12, אזור תעשיה גבעת שאול, ירושלים
גמר מלא
רמת איכות B
₪12,000
96 מ"ר
₪125 למ״ר
מסעדה/ בית קפה, שדרות ירושלים 5, נגה, תל אביב יפו
הכתבות הנצפות ביותר
תכנים ממחלקת המחקר של מדלן
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
₪6,600
100 מ"ר
₪66 למ״ר
מבנה תעשיה, האורג 6, מרכז עינב, מודיעין מכבים רעות
תיווך
גמר
רמת איכות C
₪2,900
קומה 4
84 מ"ר
₪35 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,500
קומה 2
70 מ"ר
₪79 למ״ר
משרד, יצחק מודעי 2, רחובות
גמר מלא
רמת איכות A
₪7,488
96 מ"ר
₪78 למ״ר
משרד, בזל 10, נווה גן, פתח תקווה
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,970
קומת קרקע
72 מ"ר
₪69 למ״ר
חנות, ההגנה 19, מב"ת מערב, ראשון לציון
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪12,000
קומת קרקע
70 מ"ר
₪171 למ״ר
חנות, רוטשילד , קרית ספיר, כפר סבא
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪19,116
קומה 3
100 מ"ר
₪191 למ״ר
משרד, שדרות רוטשילד 15, דרום רוטשילד, תל אביב יפו
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,100
קומה 2
50 מ"ר
₪82 למ״ר
משרד, תפוצות ישראל 3, תל גנים, גבעתיים
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪17,000
קומת קרקע
85 מ"ר
₪200 למ״ר
חנות, אשר וינר 1, ארנונה (תלפיות), ירושלים
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪8,000
קומת קרקע
92 מ"ר
₪87 למ״ר
משרד, קרית יערים, רמת השרון
תיווך
גמר מלא
₪5,500
קומת קרקע
52 מ"ר
₪106 למ״ר
חנות, שדרות ירושלים 56, מרכז יפו, תל אביב יפו
גמר מלא
רמת איכות B
₪8,000
קומה 4
62 מ"ר
₪129 למ״ר
משרד, הנופר 2, רעננה צפון, רעננה
₪2,000
קומה 3
52 מ"ר
₪38 למ״ר
משרד, היצירה , רעננה צפון, רעננה
תיווך
גמר מלא
₪4,390
קומת קרקע
50 מ"ר
₪88 למ״ר
חנות, סמילנסקי 10, מרכז העיר דרום, נתניה
תיווך
גמר מלא
₪7,700
קומת קרקע
80 מ"ר
₪96 למ״ר
משרד, דרך עכו 19, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪3,750
קומה 5
50 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, הברזל 3, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
גמר מלא
₪6,300
קומת קרקע
90 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, עתיר ידע 20, עתיר ידע, כפר סבא
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪2,800
קומה 4
89 מ"ר
₪31 למ״ר
משרד, ביאלייק , הבורסה, רמת גן
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪15,900
קומה 34
85 מ"ר
₪187 למ״ר
משרד, שדרות שז"ר 6, רוממה, ירושלים
מעטפת
רמת איכות A
₪4,500
קומה 4
93 מ"ר
₪48 למ״ר
משרד, כרמל 3, בית בפארק, אור יהודה
מעטפת
רמת איכות A
₪3,800
קומה 1
90 מ"ר
₪42 למ״ר
משרד, המלאכה , רעננה צפון, רעננה
תיווך
גמר מלא
₪6,600
קומה 3
60 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, הארבעה 28, שרונה, תל אביב יפו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪3,500
קומה 1
50 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, יהושע שטמפפר 17, מרכז העיר דרום, נתניה
גמר
רמת איכות A
₪6,300
קומה 3
60 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, שושנה דמארי 1, משכנות אומנים (כורדני), קרית מוצקין
גמר מלא
רמת איכות A
₪5,400
קומה 2
60 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, שיזף , אזור תעשייה אבן יהודה, אבן יהודה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪14,000
קומת קרקע
100 מ"ר
₪140 למ״ר
משרד, מרכז העיר, ירושלים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,000
קומה 1
75 מ"ר
₪53 למ״ר
משרד, יגאל אלון 155, נחלת יצחק, תל אביב יפו
גמר
רמת איכות B
₪7,000
קומה 3
96 מ"ר
₪73 למ״ר
משרד, התנופה 15, א.ת. תלפיות, ירושלים
מעטפת
₪5,500
קומת קרקע
51 מ"ר
₪108 למ״ר
חנות, ז'בוטינסקי , החשמונאים (מרכז העיר א'), רמת גן
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪10,000
קומת קרקע
55 מ"ר
₪182 למ״ר
חנות, יהודה הלוי 47, דרום רוטשילד, תל אביב יפו
תיווך
₪15,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪188 למ״ר
חנות, קרית שאול 28, פארק צפון, תל אביב יפו
גמר מלא
רמת איכות A
₪8,000
קומה 19
81 מ"ר
₪99 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 1, מרכז העיר, פתח תקווה
גמר מלא
רמת איכות A
₪10,000
קומה 12
100 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, אבן גבירול 124, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,950
קומה 5
55 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, הרצל 91, הראשונים, ראשון לציון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪50 למ״ר
חנות, הרצל 38, הדר הכרמל, חיפה
₪10,500
קומה 19
81 מ"ר
₪130 למ״ר
משרד, זאב זיבוטינסקי 1, מרכז העיר, פתח תקווה
₪3,500
קומת קרקע
60 מ"ר
₪58 למ״ר
משרד, בן פתחיה , גבעת רוקח, בני ברק
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,950
קומת קרקע
65 מ"ר
₪76 למ״ר
אחר, בלוך , הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪6,490
קומת קרקע
90 מ"ר
₪72 למ״ר
חנות, אשכנזי 21, מרכז העיר, יהוד מונוסון
גמר מלא
רמת איכות A
₪9,000
קומה 11
90 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, דרך בגין 23, לב תל אביב, תל אביב יפו
₪9,000
80 מ"ר
₪113 למ״ר
מגרש, בן גוריון , המושבה הגרמנית, חיפה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪9,000
קומת קרקע
90 מ"ר
₪100 למ״ר
חנות, הנשיא 10, רמב"ם, חדרה
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪1,000
קומת קרקע
100 מ"ר
₪10 למ״ר
חנות, דרך ארץ 44, אבני חן, חריש
גמר מלא
רמת איכות A
₪6,000
קומה 4
80 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, הרוקמים 23, אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון), חולון
גמר מלא
רמת איכות A
5
...
10
מפת האתר
מדלן 2026