You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מחסנים למכירה
14 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪18,000,000
1,000 מ"ר
₪18,000 למ״ר
מחסן, העמל , אשקלון
תיווך
₪1,300,000
335 מ"ר
₪3,881 למ״ר
מחסן, ביל"ו , מרכז העיר, רחובות
תיווך
גמר
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
₪240,000
מרתף
22 מ"ר
₪10,909 למ״ר
מחסן, הרצל 94, הדר הכרמל, חיפה
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪1,890,000
מרתף
126 מ"ר
₪15,000 למ״ר
מחסן, סוקולוב , קרית עבודה, חולון
תיווך
גמר
הכתבות הנצפות ביותר
תכנים ממחלקת המחקר של מדלן
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
₪2,600,000
קומת קרקע
150 מ"ר
₪17,333 למ״ר
מחסן, הסדנה 8, אזור תעשיה א, חולון
תיווך
₪180,000
מרתף
11 מ"ר
₪16,364 למ״ר
מחסן, מסילת ישרים , מרכז העיר, ירושלים
תיווך
גמר
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
₪650,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪8,125 למ״ר
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
מפת האתר
מדלן 2026