You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
חנויות להשכרה
454 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪4,300
קומת קרקע
28 מ"ר
₪154 למ״ר
חנות, סוקולוב 82, אלון, רמת השרון
₪3,500
קומת קרקע
24 מ"ר
₪146 למ״ר
חנות, דרך מגדיאל 7, מרכז העיר, הוד השרון
מעטפת
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪5,500
קומת קרקע
45 מ"ר
₪122 למ״ר
חנות, דוד המלך 4, שרת, לוד
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪23,000
קומת קרקע
165 מ"ר
₪139 למ״ר
חנות, בן גוריון , תל גיבורים, בני ברק
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
הכתבות הנצפות ביותר
תכנים ממחלקת המחקר של מדלן
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
₪22,000
קומת קרקע
120 מ"ר
₪183 למ״ר
חנות, בן מימון 5, רחביה, ירושלים
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪1,600
קומת קרקע
20 מ"ר
₪80 למ״ר
חנות, המרד 29, מנשיה, תל אביב יפו
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪2,500
קומת קרקע
8 מ"ר
₪313 למ״ר
חנות, אחוזה , מרכז דרום, רעננה
תיווך
גמר מלא
₪2,500
קומת קרקע
39 מ"ר
₪64 למ״ר
חנות, דרך שלמה 42, דרום פלורנטין, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪75,000
550 מ"ר
₪136 למ״ר
חנות, אחד העם 13, מרכז העיר, רחובות
גמר מלא
רמת איכות A
₪5,500
קומת קרקע
52 מ"ר
₪106 למ״ר
חנות, שדרות ירושלים 56, מרכז יפו, תל אביב יפו
גמר מלא
רמת איכות B
₪7,000
קומת קרקע
36 מ"ר
₪194 למ״ר
חנות, פנחס בן דוד 1, רחובות החדשה, רחובות
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪14,800
קומת קרקע
106 מ"ר
₪140 למ״ר
חנות, שחם 1, אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪28,000
קומת קרקע
160 מ"ר
₪175 למ״ר
חנות, דם המכבים 28, המע"ר, מודיעין מכבים רעות
מעטפת
רמת איכות A
₪35,000
קומת קרקע
285 מ"ר
₪123 למ״ר
חנות, אלנבי 119, דרום רוטשילד, תל אביב יפו
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪4,000
קומת קרקע
82 מ"ר
₪49 למ״ר
חנות, הקישון 25, פלורנטין, תל אביב יפו
תיווך
₪35,000
250 מ"ר
₪140 למ״ר
חנות, סוקולוב , מרכז, הרצליה
תיווך
מעטפת
₪16,900
קומת קרקע
48 מ"ר
₪352 למ״ר
חנות, שיינקין 52, לב תל אביב, תל אביב יפו
₪4,500
40 מ"ר
₪113 למ״ר
חנות, דרך השרון 5, פרחים;דגניה, כפר סבא
₪16,000
קומת קרקע
116 מ"ר
₪138 למ״ר
חנות, סוקולוב , מרכז, הרצליה
תיווך
מעטפת
₪3,100
קומת קרקע
40 מ"ר
₪78 למ״ר
חנות, אבן גבירול 179, הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
תיווך
גמר מלא
₪28,500
קומת קרקע
300 מ"ר
₪95 למ״ר
חנות, המלאכה 45, אזור תעשיה ספיר, נתניה
גמר מלא
רמת איכות A
₪15,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪188 למ״ר
חנות, קרית שאול 28, פארק צפון, תל אביב יפו
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,970
קומת קרקע
72 מ"ר
₪69 למ״ר
חנות, ההגנה 19, מב"ת מערב, ראשון לציון
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪12,000
קומת קרקע
70 מ"ר
₪171 למ״ר
חנות, רוטשילד , קרית ספיר, כפר סבא
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪40,000
קומת קרקע
340 מ"ר
₪118 למ״ר
חנות, הברזל 3, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,200
קומת קרקע
35 מ"ר
₪120 למ״ר
חנות, דרך יפו 100, המושבה הגרמנית, חיפה
₪4,550
קומת קרקע
11 מ"ר
₪414 למ״ר
חנות, דיזנגוף , הצפון הישן החלק המרכזי, תל אביב יפו
תיווך
₪17,000
קומת קרקע
85 מ"ר
₪200 למ״ר
חנות, אשר וינר 1, ארנונה (תלפיות), ירושלים
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪26,000
קומה 1
115 מ"ר
₪226 למ״ר
חנות, פארן 1, רמת אשכול, ירושלים
₪4,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪50 למ״ר
חנות, הרצל 38, הדר הכרמל, חיפה
₪7,000
קומת קרקע
41 מ"ר
₪171 למ״ר
חנות, סוקולוב , הדר, רמת השרון
תיווך
גמר
₪24,000
קומת קרקע
160 מ"ר
₪150 למ״ר
חנות, חרושת , חיפה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪6,490
קומת קרקע
90 מ"ר
₪72 למ״ר
חנות, אשכנזי 21, מרכז העיר, יהוד מונוסון
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,000
קומת קרקע
100 מ"ר
₪10 למ״ר
חנות, דרך ארץ 44, אבני חן, חריש
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,390
קומת קרקע
50 מ"ר
₪88 למ״ר
חנות, סמילנסקי 10, מרכז העיר דרום, נתניה
תיווך
גמר מלא
₪1,600
קומת קרקע
12 מ"ר
₪133 למ״ר
חנות, הדר הכרמל, חיפה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪80,000
קומת קרקע
500 מ"ר
₪160 למ״ר
חנות, גבורי ישראל 12, אזור תעשיה ספיר, נתניה
גמר מלא
רמת איכות B
₪4,000
קומת קרקע
36 מ"ר
₪111 למ״ר
חנות, סוקולוב , גולן, רמת השרון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,200
קומת קרקע
31 מ"ר
₪71 למ״ר
חנות, הדר הכרמל, חיפה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪3,200
קומת קרקע
45 מ"ר
₪71 למ״ר
חנות, החלוץ 1, שיכון דרום, באר שבע
תיווך
₪5,500
קומת קרקע
51 מ"ר
₪108 למ״ר
חנות, ז'בוטינסקי , החשמונאים (מרכז העיר א'), רמת גן
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪10,000
קומת קרקע
55 מ"ר
₪182 למ״ר
חנות, יהודה הלוי 47, דרום רוטשילד, תל אביב יפו
תיווך
₪9,000
קומת קרקע
90 מ"ר
₪100 למ״ר
חנות, הנשיא 10, רמב"ם, חדרה
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪8,000
50 מ"ר
₪160 למ״ר
חנות, אמנון ותמר , רמת פולג, נתניה
תיווך
גמר
₪3,800
קומה 1
42 מ"ר
₪90 למ״ר
חנות, שרת 6, שיכון א', כפר יונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪6,000
קומת קרקע
100 מ"ר
₪60 למ״ר
חנות, פנקס , אזור תעשיה קרית אליעזר, נתניה
תיווך
גמר
₪7,000
קומת קרקע
45 מ"ר
₪156 למ״ר
חנות, פלמח 25, רמת רבין, כרמיאל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪8,000
קומת קרקע
66 מ"ר
₪121 למ״ר
חנות, צור 14, אזור תעשיה מצפה ספיר, כוכב יאיר צור יגאל
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
5
...
10
מפת האתר
מדלן 2026