You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים וחנויות להשכרה
2799 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪8,200
קומה 1
100 מ"ר
₪82 למ״ר
משרד, יהודה הלוי 12, נווה צדק, תל אביב יפו
גמר
רמת איכות A
₪4,300
קומת קרקע
28 מ"ר
₪154 למ״ר
חנות, סוקולוב 82, אלון, רמת השרון
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪5,500
קומת קרקע
45 מ"ר
₪122 למ״ר
חנות, דוד המלך 4, שרת, לוד
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪10,000
קומה 1
300 מ"ר
₪33 למ״ר
מחסן, היהלומים 1, אזור תעשיה כבדה, אשדוד
תיווך
מעטפת
הכתבות הנצפות ביותר
תכנים ממחלקת המחקר של מדלן
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
₪8,000
קומה 3
85 מ"ר
₪94 למ״ר
משרד, זבולון 6, אברמסקי, קרית אתא
גמר
רמת איכות A
₪600
קומה 8
60 מ"ר
₪10 למ״ר
קליניקה, קויפמן 6, מנשיה, תל אביב יפו
₪11,000
קומה 2
158 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
תיווך
₪29,250
קומה 3
650 מ"ר
₪45 למ״ר
משרד, נחשון 37, אזור תעשיה סגולה, פתח תקווה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪10,000
קומה 1
100 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, בית הדפוס 9, אזור תעשיה גבעת שאול, ירושלים
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪7,600
קומה 2
138 מ"ר
₪55 למ״ר
חלל עבודה משותף, כרמל 1, בית בפארק, אור יהודה
מעטפת
₪53,000
קומת קרקע
500 מ"ר
₪106 למ״ר
משרד, לאונרדו דה וינציי , שרונה, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪10,300
קומה 4
147 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, ריב"ל , יד חרוצים, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪21,000
קומה 10
155 מ"ר
₪135 למ״ר
משרד, תובל 40, הבורסה, רמת גן
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪3,500
קומת קרקע
24 מ"ר
₪146 למ״ר
חנות, דרך מגדיאל 7, מרכז העיר, הוד השרון
מעטפת
₪50,220
558 מ"ר
₪90 למ״ר
מסעדה/ בית קפה, זבוטנסקי , נחלת גנים, רמת גן
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות B
₪23,000
קומת קרקע
165 מ"ר
₪139 למ״ר
חנות, בן גוריון , תל גיבורים, בני ברק
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪6,500
קומה 3
76 מ"ר
₪86 למ״ר
משרד, הנפת הדגל 7, פארק המדע, נס ציונה
גמר מלא
רמת איכות A
₪9,600
קומה 2
113 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, מונבז 1, מרכז העיר, ירושלים
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪30,000
קומה 1
280 מ"ר
₪107 למ״ר
משרד, נמל תל אביב 10, נמל תל אביב, תל אביב יפו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,500
קומת קרקע
8 מ"ר
₪313 למ״ר
חנות, אחוזה , מרכז דרום, רעננה
תיווך
גמר מלא
₪3,500
קומה 2
35 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, יוסף בוסל 19, נאות גנים, נתניה
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪22,000
קומה 2
345 מ"ר
₪64 למ״ר
משרד, החרושת 25, רעננה צפון, רעננה
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,500
קומת קרקע
25 מ"ר
₪100 למ״ר
מחסן, עזרת תורה , סנהדריה, ירושלים
תיווך
גמר
₪2,500
קומת קרקע
39 מ"ר
₪64 למ״ר
חנות, דרך שלמה 42, דרום פלורנטין, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪22,000
קומת קרקע
120 מ"ר
₪183 למ״ר
חנות, בן מימון 5, רחביה, ירושלים
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪9,000
קומה 4
143 מ"ר
₪63 למ״ר
משרד, מצדה 7, תל גיבורים, בני ברק
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪2,500
קומה 2
25 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, גרינבוים 41, נווה עופר, תל אביב יפו
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪35,750
קומה 6
275 מ"ר
₪130 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד, תל אביב יפו
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪22,500
קומה 2
300 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, בית הדפוס 12, אזור תעשיה גבעת שאול, ירושלים
גמר מלא
רמת איכות B
₪10,000
קומה 3
123 מ"ר
₪81 למ״ר
משרד, שארית ישראל 37, גבעת הרצל, תל אביב יפו
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪3,500
קומה 2
100 מ"ר
₪35 למ״ר
משרד, אודם , אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה
תיווך
גמר מלא
₪36,800
קומה 3
460 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, שדרות רוטשילד 76, לב תל אביב, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,300
מרתף
46 מ"ר
₪50 למ״ר
מחסן, דרך משה דיין 66, יד אליהו, תל אביב יפו
גמר
₪1,600
קומה 11
19 מ"ר
₪84 למ״ר
משרד, המרד 29, מנשיה, תל אביב יפו
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪2,000
קומת קרקע
27 מ"ר
₪74 למ״ר
משרד, סמילנסקי 8, מרכז העיר דרום, נתניה
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות C
₪13,200
קומת קרקע
203 מ"ר
₪65 למ״ר
אחר, , רחובות
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,600
קומת קרקע
20 מ"ר
₪80 למ״ר
חנות, המרד 29, מנשיה, תל אביב יפו
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪6,000
קומה 5
80 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, בית הדפוס 12, אזור תעשיה גבעת שאול, ירושלים
גמר מלא
רמת איכות B
₪35,000
קומת קרקע
250 מ"ר
₪140 למ״ר
סטודיו, רוטשילד , לב תל אביב, תל אביב יפו
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪52,000
קומה 2
1,000 מ"ר
₪52 למ״ר
אולם, החרש , שפירא, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪75,000
550 מ"ר
₪136 למ״ר
חנות, אחד העם 13, מרכז העיר, רחובות
גמר מלא
רמת איכות A
₪25,000
544 מ"ר
₪46 למ״ר
מבנה תעשיה, בן ציון גליס 36, אזור תעשיה סגולה, פתח תקווה
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,500
קומה 2
55 מ"ר
₪45 למ״ר
משרד, מיקוניס , יד חרוצים, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,000
קומת קרקע
36 מ"ר
₪194 למ״ר
חנות, פנחס בן דוד 1, רחובות החדשה, רחובות
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪4,980
מרתף
49 מ"ר
₪102 למ״ר
מחסן, השופטים 11, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,500
קומה 6
33 מ"ר
₪76 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 48, יד חרוצים, תל אביב יפו
גמר
₪2,700
21 מ"ר
₪129 למ״ר
אחר, וואדי , ואדי ניסנאס, חיפה
תיווך
מעטפת
₪3,200
28 מ"ר
₪114 למ״ר
משרד, שטמפפר 45, מרכז העיר, פתח תקווה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
5
...
56
מפת האתר
מדלן 2026