You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
נכסים מסחריים למכירה ביגאל אלון
49 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪5,450,000
קומה 2
220 מ"ר
₪24,773 למ״ר
משרד, נחלת יצחק
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪260,000
קומה 6
14 מ"ר
₪18,571 למ״ר
משרד, יגאל אלון 94, ביצרון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
₪2,500,000
קומה 7
250 מ"ר
₪10,000 למ״ר
משרד, נירים , יד אליהו
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪2,300,000
קומה 3
235 מ"ר
₪9,787 למ״ר
משרד, יגאל אלון 55, יד אליהו
תיווך
גמר
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
₪3,000,000
קומה 3
250 מ"ר
₪12,000 למ״ר
משרד, נירים 3, יד אליהו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,500,000
קומה 3
250 מ"ר
₪18,000 למ״ר
משרד, אלון יגאל , ביצרון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
₪10,000,000
קומה 9
400 מ"ר
₪25,000 למ״ר
משרד, אלון יגאל 96, ביצרון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,500,000
קומה 6
220 מ"ר
₪15,909 למ״ר
משרד, אלון יגאל , ביצרון
תיווך
גמר
רמת איכות B
נכסים למכירה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪6,450,000
קומה 27
150 מ"ר
₪43,000 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 144, מע"ר צפוני
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,990,000
קומת קרקע
137 מ"ר
₪21,825 למ״ר
חנות, המסגר 56, מונטיפיורי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
תדהר לגון
אגמים, נתניה
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
₪10,000,000
קומה 2
725 מ"ר
₪13,793 למ״ר
קליניקה, אלון יגאל , ביצרון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪22,500,000
1,150 מ"ר
₪19,565 למ״ר
בניין, החשמונאים
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪5,890,000
קומה 2
190 מ"ר
₪31,000 למ״ר
משרד, דרך בגין 150, מע"ר צפוני
תיווך
₪990,000
קומה 2
48 מ"ר
₪20,625 למ״ר
משרד, רבניצקי , מונטיפיורי
תיווך
גמר
רמת איכות B
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
₪15,176,000
קומה 15
542 מ"ר
₪28,000 למ״ר
משרד, מנחם בגין 156, מע"ר צפוני
תיווך
₪1,750,000
קומת קרקע
40 מ"ר
₪43,750 למ״ר
חנות, החפץ חיים , נחלת יצחק
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,850,000
קומה 2
60 מ"ר
₪30,833 למ״ר
משרד, יוסף קארו , מונטיפיורי
תיווך
גמר
₪1,400,000
קומה 3
100 מ"ר
₪14,000 למ״ר
משרד, דרך בגין , הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪30,000,000
1,467 מ"ר
₪20,450 למ״ר
בניין, שדרות יהודית , מונטיפיורי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪4,800,000
קומה 3
300 מ"ר
₪16,000 למ״ר
משרד, תושיה , מונטיפיורי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,800,000
קומה 3
300 מ"ר
₪16,000 למ״ר
משרד, מונטיפיורי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪25,000,000
קומה 5
824 מ"ר
₪30,340 למ״ר
משרד, הארבעה , שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪11,000,000
500 מ"ר
₪22,000 למ״ר
מבנה תעשיה, ישראל בק 5, מונטיפיורי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪10,000,000
קומה 17
350 מ"ר
₪28,571 למ״ר
משרד, אלון יגאל 94, ביצרון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪11,000,000
450 מ"ר
₪24,444 למ״ר
מגרש, ב"ק ישראל 9, מונטיפיורי
תיווך
₪500,000
קומה 5
14 מ"ר
₪35,714 למ״ר
משרד, מנחם בגין 150, מע"ר צפוני
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪11,500,000
450 מ"ר
₪25,556 למ״ר
מגרש, קארו יוסף 2, מונטיפיורי
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪3,950,000
קומה 2
382 מ"ר
₪10,340 למ״ר
משרד, אלון יגאל , יד אליהו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪14,000,000
קומה 20
400 מ"ר
₪35,000 למ״ר
משרד, אלון יגאל , ביצרון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪6,500,000
קומה 10
200 מ"ר
₪32,500 למ״ר
משרד, הארבעה 19, שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪3,000,000
קומה 1
210 מ"ר
₪14,286 למ״ר
משרד, אלון יגאל 64, יד אליהו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪10,908,000
קומה 38
405 מ"ר
₪26,933 למ״ר
משרד, בגין 148, מע"ר צפוני
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪8,250,000
קומה 20
250 מ"ר
₪33,000 למ״ר
משרד, דרך בגין 156, מע"ר צפוני
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪2,400,000
קומה 7
80 מ"ר
₪30,000 למ״ר
משרד, הארבעה 19, שרונה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,500,000
קומה 7
98 מ"ר
₪15,306 למ״ר
משרד, נירים , יד אליהו
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪11,000,000
קומה 2
725 מ"ר
₪15,172 למ״ר
משרד, נירים 3, יד אליהו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,600,000
קומה 2
247 מ"ר
₪14,575 למ״ר
משרד, נירים 3, יד אליהו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,800,000
קומה 2
382 מ"ר
₪12,565 למ״ר
משרד, נירים , יד אליהו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪7,500,000
קומה 4
500 מ"ר
₪15,000 למ״ר
משרד, המסגר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪3,000,000
קומה 2
210 מ"ר
₪14,286 למ״ר
משרד, אלון יגאל 56, יד אליהו
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪4,800,000
קומה 2
300 מ"ר
₪16,000 למ״ר
משרד, דרך בגין , מע"ר צפוני
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪6,900,000
קומת קרקע
143 מ"ר
₪48,252 למ״ר
מפת האתר
מדלן 2026