You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים להשכרה
1870 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪10,000
קומה 1
120 מ"ר
₪83 למ״ר
משרד, יוסף בוסל 19, נאות גנים, נתניה
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪27,000
קומה 9
180 מ"ר
₪150 למ״ר
משרד, המסגר 8, יד חרוצים, תל אביב יפו
גמר מלא
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
₪85,000
קומה 9
1,100 מ"ר
₪77 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,500
קומה 1
40 מ"ר
₪63 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 155, נחלת גנים, רמת גן
תיווך
הכתבות הנצפות ביותר
תכנים ממחלקת המחקר של מדלן
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
₪8,400
קומה 3
123 מ"ר
₪68 למ״ר
משרד, שארית ישראל 37, גבעת הרצל, תל אביב יפו
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪8,200
קומה 1
100 מ"ר
₪82 למ״ר
משרד, יהודה הלוי 12, נווה צדק, תל אביב יפו
גמר
רמת איכות A
₪29,250
קומה 3
650 מ"ר
₪45 למ״ר
משרד, נחשון 37, אזור תעשיה סגולה, פתח תקווה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪11,000
קומה 2
158 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
תיווך
₪8,000
קומה 3
85 מ"ר
₪94 למ״ר
משרד, זבולון 6, אברמסקי, קרית אתא
גמר
רמת איכות A
₪10,000
קומה 1
100 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, בית הדפוס 9, אזור תעשיה גבעת שאול, ירושלים
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪53,000
קומת קרקע
500 מ"ר
₪106 למ״ר
משרד, לאונרדו דה וינציי , שרונה, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪10,300
קומה 4
147 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, ריב"ל , יד חרוצים, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪21,000
קומה 10
155 מ"ר
₪135 למ״ר
משרד, תובל 40, הבורסה, רמת גן
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪6,500
קומה 3
76 מ"ר
₪86 למ״ר
משרד, הנפת הדגל 7, פארק המדע, נס ציונה
גמר מלא
רמת איכות A
₪30,000
קומה 1
280 מ"ר
₪107 למ״ר
משרד, נמל תל אביב 10, נמל תל אביב, תל אביב יפו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,500
קומה 2
25 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, גרינבוים 41, נווה עופר, תל אביב יפו
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪9,600
קומה 2
113 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, מונבז 1, מרכז העיר, ירושלים
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪22,000
קומה 2
345 מ"ר
₪64 למ״ר
משרד, החרושת 25, רעננה צפון, רעננה
גמר מלא
רמת איכות A
₪35,750
קומה 6
275 מ"ר
₪130 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד, תל אביב יפו
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪3,500
קומה 2
100 מ"ר
₪35 למ״ר
משרד, אודם , אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה
תיווך
גמר מלא
₪9,000
קומה 4
143 מ"ר
₪63 למ״ר
משרד, מצדה 7, תל גיבורים, בני ברק
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪22,500
קומה 2
300 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, בית הדפוס 12, אזור תעשיה גבעת שאול, ירושלים
גמר מלא
רמת איכות B
₪36,800
קומה 3
460 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, שדרות רוטשילד 76, לב תל אביב, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,000
קומת קרקע
27 מ"ר
₪74 למ״ר
משרד, סמילנסקי 8, מרכז העיר דרום, נתניה
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות C
₪1,600
קומה 11
19 מ"ר
₪84 למ״ר
משרד, המרד 29, מנשיה, תל אביב יפו
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪6,000
קומה 5
80 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, בית הדפוס 12, אזור תעשיה גבעת שאול, ירושלים
גמר מלא
רמת איכות B
₪2,500
קומה 2
55 מ"ר
₪45 למ״ר
משרד, מיקוניס , יד חרוצים, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,200
28 מ"ר
₪114 למ״ר
משרד, שטמפפר 45, מרכז העיר, פתח תקווה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪2,500
קומה 6
33 מ"ר
₪76 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 48, יד חרוצים, תל אביב יפו
גמר
₪9,900
קומה 4
165 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, ראול ולנברג 22, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
גמר
רמת איכות A
₪8,250
קומה 5
110 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, שדרות הרכס 13, הפארק הטכנולוגי, מודיעין מכבים רעות
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,800
קומה 5
35 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, השיקמה 2, שיכון חדש, אזור
תיווך
גמר מרוהט
₪5,500
קומה 2
70 מ"ר
₪79 למ״ר
משרד, יצחק מודעי 2, רחובות
גמר מלא
רמת איכות A
₪9,300
קומה 9
150 מ"ר
₪62 למ״ר
משרד, מצדה 9, אזור תעשיה צפון, בני ברק
גמר מרוהט
₪22,100
קומה 4
260 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, הסדנאות 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪19,500
קומה 4
250 מ"ר
₪78 למ״ר
משרד, גלגל הפלדה 11, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪1,111
קומה 2
680 מ"ר
₪2 למ״ר
משרד, היצול 14, אשקלון
מעטפת
רמת איכות A
₪24,050
קומה 3
325 מ"ר
₪74 למ״ר
משרד, החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון
גמר מלא
רמת איכות A
₪48,300
קומה 2
700 מ"ר
₪69 למ״ר
משרד, אבא אבן , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪6,600
קומה 2
120 מ"ר
₪55 למ״ר
משרד, שדרות אבא אבן , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,488
96 מ"ר
₪78 למ״ר
משרד, בזל 10, נווה גן, פתח תקווה
גמר מלא
רמת איכות A
₪18,500
קומה 2
230 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, דרך יצחק רבין 1, אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,900
קומה 4
84 מ"ר
₪35 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪19,500
קומה 5
300 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪19,116
קומה 3
100 מ"ר
₪191 למ״ר
משרד, שדרות רוטשילד 15, דרום רוטשילד, תל אביב יפו
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,111
קומה 11
197 מ"ר
₪6 למ״ר
משרד, רחה פריאר 9, מרכז אזרחי, באר שבע
מעטפת
רמת איכות A
₪35,650
קומה 1
310 מ"ר
₪115 למ״ר
משרד, מונטיפיורי , דרום רוטשילד, תל אביב יפו
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪35,650
קומה 1
310 מ"ר
₪115 למ״ר
משרד, מונטיפיורי , לב תל אביב, תל אביב יפו
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
5
...
38
מפת האתר
מדלן 2026