You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים וחנויות למכירה
(עמוד 12)
934 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪750,000
קומה 2
40 מ"ר
₪18,750 למ״ר
חנות, דיזינגוף , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,670,000
קומה 2
1,150 מ"ר
₪1,452 למ״ר
משרד, בהרב יקותיאל 39, חיפה
תיווך
גמר
רמת איכות A
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
₪23,000,000
4,750 מ"ר
₪4,842 למ״ר
מגרש, עפולה מזרח, עפולה
תיווך
₪620,000
קומת קרקע
10 מ"ר
₪62,000 למ״ר
חנות, געתון 19, מרכז העיר, נהריה
תיווך
מעטפת
רמת איכות C
הכתבות הנצפות ביותר
תכנים ממחלקת המחקר של מדלן
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
₪500,000
קומת קרקע
40 מ"ר
₪12,500 למ״ר
חנות, יוסף 18, הדר הכרמל, חיפה
תיווך
₪1,900,000
קומה 4
86 מ"ר
₪22,093 למ״ר
משרד, התעשיה , רעננה צפון, רעננה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
תדהר לגון
אגמים, נתניה
₪1,400,000
קומה 2
139 מ"ר
₪10,072 למ״ר
משרד, המסגר , רעננה צפון, רעננה
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪990,000
קומת קרקע
26 מ"ר
₪38,077 למ״ר
חנות, לוי אשכול , מרכז דרום, רעננה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪1,750,000
קומה 5
103 מ"ר
₪16,990 למ״ר
משרד, הנופר 2, רעננה צפון, רעננה
תיווך
מעטפת
₪3,000,000
קומת קרקע
69 מ"ר
₪43,478 למ״ר
משרד, בן יהודה 108, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
תיווך
גמר מלא
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
₪2,050,000
קומה 4
160 מ"ר
₪12,813 למ״ר
משרד, הלוחמים 53, תל גיבורים, חולון
תיווך
מעטפת
₪999,000
116 מ"ר
₪8,612 למ״ר
מרתף, סיני 5, שכונה ה, באר שבע
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪104,000
20 מ"ר
₪5,200 למ״ר
מגרש, נוה דורון, באר יעקב
תיווך
₪1,704,000
קומה 2
142 מ"ר
₪12,000 למ״ר
משרד, אבא הלל 7, הבורסה, רמת גן
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
₪1,300,000
קומה 3
58 מ"ר
₪22,414 למ״ר
משרד, המלאכה 4, אזור תעשיה ספיר, נתניה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,200,000
קומת קרקע
33 מ"ר
₪36,364 למ״ר
חנות, הרא"ה , יד לבנים, רמת גן
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,850,000
178 מ"ר
₪27,247 למ״ר
מגרש, בית רעים 4, עג'מי, תל אביב יפו
תיווך
₪1,300,000
קומת קרקע
35 מ"ר
₪37,143 למ״ר
חנות, אחד העם 3, רמב"ם, ראשון לציון
תיווך
גמר מלא
₪250,000
40 מ"ר
₪6,250 למ״ר
מסעדה/ בית קפה, גושן 6, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
תיווך
גמר מלא
₪1,500,000
15,000 מ"ר
₪100 למ״ר
מגרש, דניה, חיפה
תיווך
₪750,000
100 מ"ר
₪7,500 למ״ר
אחר, הרצל , שפרינצק, רמלה
תיווך
₪4,200,000
קומת קרקע
95 מ"ר
₪44,211 למ״ר
חנות, נחלת בנימין , נחלת בנימין, תל אביב יפו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪490,000
קומה 3
39 מ"ר
₪12,564 למ״ר
משרד, נביאים , הדר הכרמל, חיפה
תיווך
₪350,000
קומה 1
30 מ"ר
₪11,667 למ״ר
משרד, קדיש לוז 11, לב העיר, קרית מוצקין
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪500,000
קומה 1
25 מ"ר
₪20,000 למ״ר
משרד, מב"ת צפון, ראשון לציון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪1,434,000
קומה 22
132 מ"ר
₪10,864 למ״ר
משרד, בזל 10, נווה גן, פתח תקווה
תיווך
מעטפת
₪650,000
קומת קרקע
28 מ"ר
₪23,214 למ״ר
חנות, משה דיין 10, אזור תעשיה קרית אריה, פתח תקווה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪900,000
קומה 2
75 מ"ר
₪12,000 למ״ר
משרד, האורזים 2, אזור תעשיה קרית אליעזר, נתניה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪32,000,000
858 מ"ר
₪37,296 למ״ר
בית מלון, פלורנטין, תל אביב יפו
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪1,750,000
קומת קרקע
87 מ"ר
₪20,115 למ״ר
חנות, הרצל , מרכז העיר, נהריה
תיווך
₪3,790,000
קומה 2
291 מ"ר
₪13,024 למ״ר
אולם, בעלי המלאכה 7, אזור התעשיה, רמלה
תיווך
מעטפת
₪2,460,000
קומה 6
205 מ"ר
₪12,000 למ״ר
משרד, החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,280,000
קומה 6
190 מ"ר
₪12,000 למ״ר
משרד, החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪14,124,000
קומה 5
170 מ"ר
₪83,082 למ״ר
משרד, החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪700,000
קומת קרקע
49 מ"ר
₪14,286 למ״ר
חנות, עיר תחתית, חיפה
תיווך
₪1,400,000
קומה 1
60 מ"ר
₪23,333 למ״ר
חנות, המסגר 1, אזור תעשיה קרית אליעזר, נתניה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪37,000,000
1,330 מ"ר
₪27,820 למ״ר
בית מלון, הגליל 56, אחווה, טבריה
תיווך
גמר מרוהט
₪23,000,000
736 מ"ר
₪31,250 למ״ר
בניין, שדרות רוטשילד , דרום רוטשילד, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,000,000
500 מ"ר
₪14,000 למ״ר
בניין, גושן , מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪13,876,500
קומה 15
1,500 מ"ר
₪9,251 למ״ר
משרד, בזל 5, אזור תעשיה קרית אריה, פתח תקווה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪12,852,000
קומה 2
1,350 מ"ר
₪9,520 למ״ר
משרד, בזל 5, אזור תעשיה קרית אריה, פתח תקווה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪12,069,000
קומה 39
800 מ"ר
₪15,086 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 9, תל גיבורים, בני ברק
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪900,000
קומה 6
77 מ"ר
₪11,688 למ״ר
משרד, הרב ניסנבאום 6, המפדה האזרחי, בת ים
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
1
...
11
12
13
...
19
מפת האתר
מדלן 2026