You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים וחנויות למכירה
(עמוד 11)
934 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪25,000,000
קומה 5
824 מ"ר
₪30,340 למ״ר
משרד, הארבעה , שרונה, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,200,000
קומה 5
300 מ"ר
₪10,667 למ״ר
משרד, דובדבן 7, פסגת אונו, קרית אונו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
₪1,410,000
קומה 4
54 מ"ר
₪26,111 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 158, מע"ר צפוני, תל אביב יפו
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪23,000,000
1,800 מ"ר
₪12,778 למ״ר
מבנה תעשיה, , קרית ביאליק
תיווך
הכתבות הנצפות ביותר
תכנים ממחלקת המחקר של מדלן
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
₪1,230,000
קומת קרקע
60 מ"ר
₪20,500 למ״ר
חנות, עיר תחתית, חיפה
תיווך
₪2,950,000
קומת קרקע
185 מ"ר
₪15,946 למ״ר
משרד, בית הדפוס 6, אזור תעשיה גבעת שאול, ירושלים
תיווך
גמר
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
₪380,000
קומה 1
50 מ"ר
₪7,600 למ״ר
משרד, אתגר , אזור תעשיה טירת הכרמל, טירת הכרמל
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪19,500,000
3,300 מ"ר
₪5,909 למ״ר
מגרש, המסילה 7, אזור תעסוקה נשר, נשר
תיווך
₪590,000
קומה 1
43 מ"ר
₪13,721 למ״ר
משרד, המסילה , אזור תעסוקה נשר, נשר
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪600,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪7,500 למ״ר
אחר, יואל 3, הדר הכרמל, חיפה
תיווך
תדהר לגון
אגמים, נתניה
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
₪240,000
מרתף
22 מ"ר
₪10,909 למ״ר
מחסן, הרצל 94, הדר הכרמל, חיפה
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪1,690,000
75 מ"ר
₪22,533 למ״ר
חנות, יהודה הימית 16, שוק הפשפשים וצפון יפו, תל אביב יפו
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪9,000,000
460 מ"ר
₪19,565 למ״ר
חנות, לואי פסטר 4, יפו העתיקה, תל אביב יפו
תיווך
גמר מרוהט
₪4,400,000
750 מ"ר
₪5,867 למ״ר
מגרש, אזור תעסוקה נשר, נשר
תיווך
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
₪20,000,000
קומה 2
1,000 מ"ר
₪20,000 למ״ר
משרד, מב"ת צפון, ראשון לציון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪3,000,000
4,100 מ"ר
₪732 למ״ר
מגרש, , הושעיה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪299,000
קומה 6
24 מ"ר
₪12,458 למ״ר
משרד, אופיר , חיפה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪5,400,000
קומה 6
1,200 מ"ר
₪4,500 למ״ר
משרד, אופיר , חיפה
תיווך
גמר
₪850,000
קומת קרקע
50 מ"ר
₪17,000 למ״ר
חנות, התמר 1, נוף לכרמל, יוקנעם עילית
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,500,000
קומת קרקע
400 מ"ר
₪11,250 למ״ר
חנות, תמר 6, רמת יוקנעם, יוקנעם עילית
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪580,000
קומה 1
54 מ"ר
₪10,741 למ״ר
משרד, קרן היסוד , מרכז העיר, קרית ביאליק
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪500,000
קומה 1
54 מ"ר
₪9,259 למ״ר
חנות, קרן היסוד 64, מרכז העיר, קרית ביאליק
תיווך
רמת איכות A
₪744,000
145 מ"ר
₪5,131 למ״ר
שטח חקלאי, מגדיאל, הוד השרון
תיווך
₪550,000
142 מ"ר
₪3,873 למ״ר
שטח חקלאי, גיל עמל, הוד השרון
תיווך
₪11,000,000
1,000 מ"ר
₪11,000 למ״ר
משרד, צבי ברגמן 18, אזור תעשיה סגולה, פתח תקווה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,500,000
קומה 10
500 מ"ר
₪11,000 למ״ר
משרד, עמק 4, האקליפטוס, באר יעקב
תיווך
מעטפת
₪15,500,000
2,500 מ"ר
₪6,200 למ״ר
מבנה תעשיה, החשמל 1, עפולה מזרח, עפולה
תיווך
גמר מלא
₪2,172,500
קומת קרקע
79 מ"ר
₪27,500 למ״ר
חנות, שדרות המלאכות 21, ישפרו סנטר, מודיעין מכבים רעות
תיווך
₪1,250,000
קומה 3
147 מ"ר
₪8,503 למ״ר
משרד, בזל 2, אזור תעשיה קרית אריה, פתח תקווה
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪4,000,000
קומה 17
350 מ"ר
₪11,429 למ״ר
משרד, בן גוריון 1, אזור תעשיה צפון, בני ברק
תיווך
₪3,200,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪40,000 למ״ר
חנות, יוסי בן יועזר 13, קטמון א-ו, ירושלים
תיווך
גמר
₪1,500,000
קומת קרקע
187 מ"ר
₪8,021 למ״ר
חנות, עיר תחתית, חיפה
תיווך
₪840,000
קומה 1
42 מ"ר
₪20,000 למ״ר
חנות, שרת , שיכון א', כפר יונה
תיווך
גמר
₪975,000
קומה 2
75 מ"ר
₪13,000 למ״ר
משרד, האורזים 2, אזור תעשיה קרית אליעזר, נתניה
תיווך
₪750,000
קומה 2
40 מ"ר
₪18,750 למ״ר
חנות, דיזינגוף , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,670,000
קומה 2
1,150 מ"ר
₪1,452 למ״ר
משרד, בהרב יקותיאל 39, חיפה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪23,000,000
4,750 מ"ר
₪4,842 למ״ר
מגרש, עפולה מזרח, עפולה
תיווך
₪620,000
קומת קרקע
10 מ"ר
₪62,000 למ״ר
חנות, געתון 19, מרכז העיר, נהריה
תיווך
מעטפת
רמת איכות C
₪500,000
קומת קרקע
40 מ"ר
₪12,500 למ״ר
חנות, יוסף 18, הדר הכרמל, חיפה
תיווך
₪1,400,000
קומה 2
139 מ"ר
₪10,072 למ״ר
משרד, המסגר , רעננה צפון, רעננה
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪1,750,000
קומה 5
103 מ"ר
₪16,990 למ״ר
משרד, הנופר 2, רעננה צפון, רעננה
תיווך
מעטפת
₪990,000
קומת קרקע
26 מ"ר
₪38,077 למ״ר
חנות, לוי אשכול , מרכז דרום, רעננה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪1,900,000
קומה 4
86 מ"ר
₪22,093 למ״ר
משרד, התעשיה , רעננה צפון, רעננה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
1
...
10
11
12
...
19
מפת האתר
מדלן 2026