You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים וחנויות למכירה
(עמוד 10)
934 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪745,000
קומת קרקע
36 מ"ר
₪20,694 למ״ר
חנות, שפירא 1, הדר הכרמל, חיפה
תיווך
₪2,850,000
קומה 4
187 מ"ר
₪15,241 למ״ר
משרד, זאב זיבוטינסקי 9, תל גיבורים, רמת גן
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
₪519,400
קומה 2
53 מ"ר
₪9,800 למ״ר
משרד, דיין משה 12, אזור תעשיה קרית אריה, פתח תקווה
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪900,000
82 מ"ר
₪10,976 למ״ר
מבנה תעשיה, אריה שנקר 13, אזור תעשיה קרית אריה, פתח תקווה
תיווך
גמר
רמת איכות B
הכתבות הנצפות ביותר
תכנים ממחלקת המחקר של מדלן
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
₪16,500,000
1,123 מ"ר
₪14,693 למ״ר
מגרש, המשביר 1, אזור תעשיה ב, חולון
תיווך
₪1,200,000
100 מ"ר
₪12,000 למ״ר
מגרש, תל דן , תל דן, הוד השרון
תיווך
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
₪450,000
קומת קרקע
25 מ"ר
₪18,000 למ״ר
חנות, נביאים , הדר הכרמל, חיפה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,800,000
500 מ"ר
₪5,600 למ״ר
מגרש, נוף החולה 1, נוף כינרת, צפת
תיווך
₪3,500,000
850 מ"ר
₪4,118 למ״ר
מגרש, ראש פינה 11, ראש פינה
תיווך
₪30,000,000
1,467 מ"ר
₪20,450 למ״ר
בניין, שדרות יהודית , מונטיפיורי, תל אביב יפו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
תדהר לגון
אגמים, נתניה
₪800,000
קומת קרקע
26 מ"ר
₪30,769 למ״ר
חנות, צ'לנוב , נוה שאנן, תל אביב יפו
תיווך
₪999,000
קומת קרקע
35 מ"ר
₪28,543 למ״ר
חנות, ההגנה 10, מרכז העיר, פתח תקווה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,300,000
קומה 9
89 מ"ר
₪14,607 למ״ר
משרד, אזור תעשיה כבדה, אשדוד
תיווך
גמר
₪4,800,000
קומה 3
300 מ"ר
₪16,000 למ״ר
משרד, תושיה , מונטיפיורי, תל אביב יפו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪4,800,000
קומה 3
300 מ"ר
₪16,000 למ״ר
משרד, מונטיפיורי, תל אביב יפו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪860,000
קומת קרקע
30 מ"ר
₪28,667 למ״ר
חנות, דרך יפו , עיר תחתית, חיפה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,146,000
קומה 4
143 מ"ר
₪22,000 למ״ר
משרד, מונטיפיורי , לב תל אביב, תל אביב יפו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪6,270,000
קומה 4
285 מ"ר
₪22,000 למ״ר
משרד, מונטיפיורי , נחלת בנימין, תל אביב יפו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪830,000
קומה 1
15 מ"ר
₪55,333 למ״ר
חנות, בית הכרם , בית הכרם, ירושלים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪5,000,000
360 מ"ר
₪13,889 למ״ר
בניין, הדר הכרמל, חיפה
תיווך
₪5,000,000
200 מ"ר
₪25,000 למ״ר
חנות, פינסקר 40, לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו
תיווך
₪1,800,000
קומה 2
200 מ"ר
₪9,000 למ״ר
משרד, עיר תחתית, חיפה
תיווך
₪2,150,000
קומת קרקע
38 מ"ר
₪56,579 למ״ר
חנות, סוקולוב 4, מרכז, הרצליה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪4,990,000
קומת קרקע
110 מ"ר
₪45,364 למ״ר
חנות, בן גוריון , מרכז, הרצליה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,990,000
קומה 1
241 מ"ר
₪8,257 למ״ר
משרד, יפו , המושבה הגרמנית, חיפה
תיווך
גמר מלא
₪555,555
קומת קרקע
80 מ"ר
₪6,944 למ״ר
חנות, הנביאים 6, הדר הכרמל, חיפה
תיווך
גמר מלא
₪900,000
קומת קרקע
50 מ"ר
₪18,000 למ״ר
חנות, הנאמנים 16, עיר תחתית, חיפה
תיווך
גמר
₪985,000
קומת קרקע
100 מ"ר
₪9,850 למ״ר
חנות, נביאים 20, הדר הכרמל, חיפה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪399,000
קומה 2
27 מ"ר
₪14,778 למ״ר
משרד, העצמאות 118, עיר תחתית, חיפה
תיווך
גמר מלא
₪990,000
230 מ"ר
₪4,304 למ״ר
אחר, אחד העם 1, הדר הכרמל, חיפה
תיווך
₪2,950,000
קומת קרקע
500 מ"ר
₪5,900 למ״ר
חנות, דרך יפו , קרית אליהו, חיפה
תיווך
גמר מלא
₪2,800,000
קומה 3
341 מ"ר
₪8,211 למ״ר
משרד, דרך יפו , המושבה הגרמנית, חיפה
תיווך
גמר מלא
₪5,000,000
קומת קרקע
120 מ"ר
₪41,667 למ״ר
חנות, דיזנגוף , הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
תיווך
רמת איכות A
₪450,000
קומה 3
45 מ"ר
₪10,000 למ״ר
משרד, נביאים 26, הדר הכרמל, חיפה
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪25,000,000
קומה 5
824 מ"ר
₪30,340 למ״ר
משרד, הארבעה , שרונה, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,200,000
קומה 5
300 מ"ר
₪10,667 למ״ר
משרד, דובדבן 7, פסגת אונו, קרית אונו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,410,000
קומה 4
54 מ"ר
₪26,111 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 158, מע"ר צפוני, תל אביב יפו
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪23,000,000
1,800 מ"ר
₪12,778 למ״ר
מבנה תעשיה, , קרית ביאליק
תיווך
₪1,230,000
קומת קרקע
60 מ"ר
₪20,500 למ״ר
חנות, עיר תחתית, חיפה
תיווך
₪2,950,000
קומת קרקע
185 מ"ר
₪15,946 למ״ר
משרד, בית הדפוס 6, אזור תעשיה גבעת שאול, ירושלים
תיווך
גמר
₪380,000
קומה 1
50 מ"ר
₪7,600 למ״ר
משרד, אתגר , אזור תעשיה טירת הכרמל, טירת הכרמל
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪19,500,000
3,300 מ"ר
₪5,909 למ״ר
מגרש, המסילה 7, אזור תעסוקה נשר, נשר
תיווך
₪590,000
קומה 1
43 מ"ר
₪13,721 למ״ר
משרד, המסילה , אזור תעסוקה נשר, נשר
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
1
...
9
10
11
...
19
מפת האתר
מדלן 2026