You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
נכסים מסחריים למכירה בהדר עליון, חיפה
40 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪690,000
קומת קרקע
45 מ"ר
₪15,333 למ״ר
חנות, ארלוזורוב , הדר עליון
תיווך
גמר מלא
נכסים למכירה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪520,000
קומת קרקע
50 מ"ר
₪10,400 למ״ר
חנות, החלוץ , הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
₪320,000
קומה 4
30 מ"ר
₪10,667 למ״ר
משרד, הרצל , הדר הכרמל
תיווך
₪655,000
קומה 1
42 מ"ר
₪15,595 למ״ר
קליניקה, הדר הכרמל
תיווך
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
₪655,000
קומה 1
120 מ"ר
₪5,458 למ״ר
משרד, הדר הכרמל
תיווך
₪745,000
קומת קרקע
36 מ"ר
₪20,694 למ״ר
חנות, שפירא 1, הדר הכרמל
תיווך
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
₪450,000
קומת קרקע
25 מ"ר
₪18,000 למ״ר
חנות, נביאים , הדר הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,000,000
360 מ"ר
₪13,889 למ״ר
בניין, הדר הכרמל
תיווך
₪990,000
230 מ"ר
₪4,304 למ״ר
אחר, אחד העם 1, הדר הכרמל
תיווך
₪985,000
קומת קרקע
100 מ"ר
₪9,850 למ״ר
חנות, נביאים 20, הדר הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות A
תדהר לגון
אגמים, נתניה
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
₪450,000
קומה 3
45 מ"ר
₪10,000 למ״ר
משרד, נביאים 26, הדר הכרמל
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪600,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪7,500 למ״ר
אחר, יואל 3, הדר הכרמל
תיווך
₪500,000
קומת קרקע
40 מ"ר
₪12,500 למ״ר
חנות, יוסף 18, הדר הכרמל
תיווך
₪470,000
קומת קרקע
27 מ"ר
₪17,407 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
₪470,000
קומת קרקע
27 מ"ר
₪17,407 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪220,000
20 מ"ר
₪11,000 למ״ר
משרד, הרצל 2, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪230,000
26 מ"ר
₪8,846 למ״ר
משרד, נביאים 20, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪8,500,000
600 מ"ר
₪14,167 למ״ר
בניין, ואדי סליב
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪450,000
קומת קרקע
35 מ"ר
₪12,857 למ״ר
חנות, החלוץ , הדר הכרמל
תיווך
מעטפת
₪549,000
קומה 3
55 מ"ר
₪9,982 למ״ר
משרד, פרץ י. ל. , הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
₪850,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪10,625 למ״ר
חנות, אחד העם , הדר הכרמל
תיווך
גמר
₪220,000
קומה 3
20 מ"ר
₪11,000 למ״ר
משרד, נביאים , הדר הכרמל
תיווך
גמר מרוהט
₪12,200,000
800 מ"ר
₪15,250 למ״ר
בניין, יוסף הגידם , הדר הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪185,000
קומה 3
11 מ"ר
₪16,818 למ״ר
משרד, הנביאים , הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
₪9,990,000
600 מ"ר
₪16,650 למ״ר
בניין, גאולה
תיווך
גמר מלא
₪620,000
קומת קרקע
90 מ"ר
₪6,889 למ״ר
משרד, צידון 4, הדר הכרמל
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪8,000,000
2,000 מ"ר
₪4,000 למ״ר
נכס מניב, הדר הכרמל
תיווך
₪550,000
קומת קרקע
23 מ"ר
₪23,913 למ״ר
משרד, פבזנר 29, הדר הכרמל
תיווך
₪4,700,000
קומת קרקע
230 מ"ר
₪20,435 למ״ר
חנות, מרכז הכרמל
תיווך
₪970,000
קומת קרקע
70 מ"ר
₪13,857 למ״ר
חנות, נורדאו , הדר הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪385,000
קומת קרקע
22 מ"ר
₪17,500 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪10,500,000
1,008 מ"ר
₪10,417 למ״ר
בניין, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
₪299,000
קומה 1
25 מ"ר
₪11,960 למ״ר
מפת האתר
מדלן 2026